wysokapozycja.pl na Facebook.com

Komentujemy nowinki i trendy ze świata SEO/SEM, na bieżąco informujemy o naszych najnowszych realizacjach. Mówimy więcej o nas i naszej pracy!

 

Czytaj cały artykuł »

Google: szybkość strony wpływa na jej pozycję

Google ogłosił, że algorytm wyszukiwania do elementów składowych, które przekładają się na pozycję strony w rankingu wyszukiwania, dodaje szybkość strony.

 

Czytaj cały artykuł »

Artykuły sponsorowane cieszą się zaufaniem wśród Internautów

Z przeprowadzonych przez agencję reklamową AdFusion badań wynika, że artykuły sponsorowane plasują się w czołówce najskuteczniejszych narzędzi reklamy w sieci. Internauci korzystają z nich podczas podejmowania decyzji o zakupie.

Czytaj cały artykuł »

Google uruchomiło remarketing

Google uruchomiło nową funkcjonalność dla reklamodawców - retargetowanie reklam. Narzędzie to pozwala na ponowne dotarcie do osób, które odwiedzały daną stronę.

 

Czytaj cały artykuł »

Polska wersja wyszukiwarki Google udostępnia wyszukiwanie w czasie rzeczywistym

Wyszukiwanie w czasie rzeczywistym za pomocą Google jest już dostępne w polskiej wersji wyszukiwarki. Umożliwia ono znalezienie informacji w ciągu kilku sekund po jej opublikowaniu w sieci.

Czytaj cały artykuł »

Google AdWords Professional Search dostępna po polsku!

Google udostępniło właśnie po polsku oficjalną wyszukiwarkę, która umożliwia znalezienie specjalistów zajmujących się min. marketingiem w Internecie, których umiejętności potwierdzone są przez Google.

 

Czytaj cały artykuł »

Wiosenna promocja

Rozdajemy kupony o wartości 500,00 pln na kampanię linków sponsorowanych AdWords lub pozycjonowanie!

Czytaj cały artykuł »

Google wyszukuje „w pobliżu”

W anglojęzycznej wersji wyszukiwarki Google pojawia się opcja umożliwiająca wyszukiwanie lokali położonych w pobliżu miejsca, w którym znajduje się internauta.

 

Czytaj cały artykuł »

Google ma nową ofertę dla MŚP

W wynikach wyszukiwania Google można zauważyć pewne zmiany. W anglojęzycznej wyszukiwarce wyniki będące odpowiedzią na zapytanie przemieszane są z linkami sponsorowanymi.

 

Czytaj cały artykuł »

Google AdWords Professional Search jest już dostępna!

Poszukując w sieci fachowców z dziedziny marketingu online, social media, bądź innej branży, można natrafić na oferty różnych osób. W rzeczywistości nie wszystkie z nich okazują się profesjonalistami.

Czytaj cały artykuł »